19 лист. 2018

Учні представели свої таланти на 7-му Міжнародному дитячому фестивалі патріотичної пісні

Другий рік поспіль, 17 листопада у місті Дніпро наші учні, представели свої таланти на 7-му Міжнародному дитячому фестивалі патріотичної пісні.
19 лист. 2018

«Олімпійське лелеченя»

11 лист. 2018

10 листопада 2018 року, учні Молочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у 2-му Міжрегіональному конкурсі патріотичної пісні та поезії «Слався, рідна Україно!» м. Запоріжжя.
10 лист. 2018

«Козацький гарт»

09 листопада команда учнів Молочанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяла участь у районному фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів України «Козацький гарт».
20 жовт. 2018

"Осінній Хелловін"

9 жовтня 2018р. у Молочанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся вечір-конкурс для старшокласників «Осінній Хелловін», з метою ознайомлення з традиціями англомовних країн.
20 жовт. 2018

Легка атлетика

19 жовтня команда учнів Молочанського ЗЗСО взяла участь у районних спортивних змаганнях з легкої атлетики
18 жовт. 2018

Меморіальний комплекс с. Благодатне

17 жовтня 2018 року 26 кращих учнів Молочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за результатами навчально-виховного процесу за 2017-2018 н.р., були запрошені в склад почесної вахти для урочистостей до 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із населених пунктів Токмацького району в с. Благодатне на меморіальному комплексі.
13 жовт. 2018

Відкриття пам`ятного знаку

В рамках відзначення дня захисника вітчизни України Молочанський ЗЗСО прийняв участь у міському заході – відкриття пам’ятного знаку воїну-афганцю, нашому земляку Саврану Г.М., за підтримкою міської спілки воїнів-інтернаціоналістів.
13 жовт. 2018

Джура 2018 шкільний етап

Напередодні свята дня захисника України 12 жовтня в Молочанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів традиційно пройшла Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Сокіл» («Джура») шкільний етап.
8 жовт. 2018

КросФфорум

На базі Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7» - спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови з 8 по 11 жовтня 2018 року 5 учениць Молочанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів стали учасниками Всеукраїнського відкритого CROSS-Форуму учнівської молоді «Разом ми змінимо світ» (Денисенко А., Нестеренко К., Боровська А., Бородай А., Гайдай Ю.).