20 лют. 2019

«Вічний біль – Афганістан»

15 лютого 2019 року на території нашої школи відбулась акція пам’яті «Вічний біль – Афганістан»
15 лют. 2019

година пам’яті: «Крізь пекло Афганської війни»

Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Молочанській ЗОШ І-ІІІ ст. 13 лютого була проведена загальношкільна година пам’яті: «Крізь пекло Афганської війни», - присвячена 30 річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.
8 лют. 2019

ЧЕМПІОНАТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКІЛ ТОКМАЦЬКОГО РАЙОНУ

ВІТАЄМО КОМАНДУ ДІВЧАТ МОЛОЧАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЯКА ПОСІЛА ІІІ МЕСЦЕ У ЧЕМПІОНАТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКІЛ ТОКМАЦЬКОГО РАЙОНУ
8 лют. 2019

Волонтерство

7-го лютого 2019 року Молочанська ЗОШ була запрошена на обласний семінар «Школа волонтера. Координація волонтерської діяльності в закладах освіти».
5 лют. 2019

Учениця 11 класу Заворотня Альбіна змагалась на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури (обласний етап). Результат – ІІІ місце!

3-го лютого в місті Запоріжжі випускниця 11 класу Заворотня Альбіна змагалась на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури (обласний етап).
28 січ. 2019

Молочанська ЗОШ святкує ювілей - 75 років

Особливою подією для жителів Молочанська і району в цю суботу, 26 січня – стало святкування 75-річя Молочанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в традиційний день зустрічі випускників.
22 груд. 2018

Благодійна акція для людей похилого віку в Менонітському Центрі стосовно дня Святого Миколая

21 грудня учні Молочанської ЗОШ та учасники новорічної вистави провели благодійну акцію для людей похилого віку в Менонітському Центрі
20 груд. 2018

День Св. Миколая для дітей які навчаються в школі мистецтв

Традиційно талановитими учнями нашої школи, було проведено благодійний новорічний ранок для дітей нашого міста, які навчаються в школі мистецтв (хореографічне відділення).
19 груд. 2018

День Св. Миколая

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити дітей за їх добрі вчинки і працю у навчанні.
22 лист. 2018

День Гідності і Свободи

21 листопада, в День Гідності і Свободи, учні нашої школи взяли участь у районному мітингу «Слава героям!».